Home » Kunduz » Kunduz Üyelerine Özel Soru Bankası Hazırlayacak

Kunduz Üyelerine Özel Soru Bankası Hazırlayacak

Kunduz’dan başta YKS VE LGS’ye hazırlanan öğrenciler olmak üzere 5-12.sınıflar için üyelerine süper bir destek daha! Sadece bu bile, kunduz soru çözüm uygulamasıyla sınava hazırlanmak için yeterli bir özellik diyebiliriz!

Kunduz yapacağı denemelerle öğrencinin eksiklerine göre öğrenciye özel yılda iki kez yapay zeka ile soru bankası hazırlayıp adresine teslim edecek. Kunduz soru çözüm uygulaması, bu yıl, üye öğrenciler yeterli sayıda deneme sınavı çözerek eksiklerini belirledikten sonra “Kişiye Özel Soru Bankaları”nı Aralık 2024 ve Mart 2025 aylarında adresine teslim edecek. Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi soru bankası üzerinde öğrencinin ismi yer alacak.

Sınava hazırlıkta en önemli noktalardan biri de, ara ara yapılan denemelerle, öğrencinin eksik olduğu konuları tespit ederek eksiklerini gidermesidir. Eksiği fark etmenin yolu deneme sınavlarıdır. Deneme ile fark edilen eksikler mutlaka en kısa sürede telafi edilmelidir. Bunu da bir öğrencinin klasik yöntemle yapması hem çok kolay değil, hem de çok zaman alıcı bir konudur. Sınava hazırlanan öğrenci için zaman çok değerlidir. Bu noktada, öğrencinin uzman bir desteğe ihtiyacı vardır.

İşte bu nedenle, Kunduz her öğrencinin farklı eksikleri olacağı için ve sınavda başarılı olmada, eksik konuların öğrenilmesi ve o konuyla ilgili daha çok soru çözülmesi çok önemli ve gözden kaçan bir ayrıntı olduğu için “Öğrenciye özel soru bankası” hizmeti de vermeye başladı.

Artık Kunduz, yapay zeka ile, 2024-2025 eğitim öğretim yılında üye öğrencilerin, yıl boyunca çözdüğü deneme sınavlarında yanlış yaptığı veya boş bıraktığı sorularla eksiklerini tespit edecek. Ve bu sorulara benzer sorularla SADECE ÖĞRENCİYE ÖZEL HAZIRLANACAK soru bankalarını yılda iki kere olmak üzere öğrencinin adresine teslim edecek.

Kunduz paketlerini daha detaylı incelemek için TIKLAYIN

Kunduz, üye öğrenciler yeterli sayıda deneme sınavı çözüp eksiklerini tespit ettikten sonra “Kişiye Özel Soru Bankaları”nı Aralık 2024 ve Mart 2025 aylarında adresine teslim edecek.

Kunduz 2025 YKS, LGS Deneme Sınavları

Kunduz, YKS ye hazırlanan öğrencilere, Krallar Karması, Aromat, Birey, Hız yayınları, Bilgi Sarmal, Özdebir, Yayın Denizi gibi çok tutulan yayınların soruları ile 10 TYT-AYT Genel Deneme Sınavı-40 TYT-AYT Branş Deneme Sınavı yapacak. LGS ye hazırlanacak öğrenciler için ise 8 LGS Genel Deneme Sınavı, 48 LGS Branş Deneme Sınavı yapacak.

Kunduz öğrenciye özel soru bankalarını hazırlarken bu deneme sınavlarının sonuç analizini kullanacak.

Kunduz’un “Full Paket”in Diğer Özellikleri

Kunduz soru çözüm uygulamasında başta YKS ve LGS olmak üzere tüm sınıf düzeylerinde “full paketler” de aşağıdaki özelliklerin tamamı var.

-7/24 Soru çözüm
-Eğitmenlerle birebir görüşme
-Birebir koçluk
-Grup rehberlik seansları
-Canlı grup dersleri
-Kunduz yayın seti
-Akılda kalıcı konu anlatım videoları
-Yapay zeka destekli Akıllı Testler
-Kurumsal deneme sınavları

Kunduz İndirim Kodu

Kunduz paketlerini daha detaylı incelemek için TIKLAYIN


Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir